Благодійний захід на підтримку ЗСУ "Все буде Україна"

06 квітня о 17.00 Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" та громадською організацією "Земляцтво буковинців в м. Києві "Буковина" організовано благодійний захід на підтримку ЗСУ "Все буде Україна". В заході візьмуть участь колективи ЦКМ КПІ, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів В'ячеслав Дворський та Павло Дворський - молодший, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, акордеоніст - віртуоз Олег Микитюк, заслужені артисти України Павло та Петро Приймаки, заслужена артистка України Ірина Стиць.

У програмі заходу: виступи артистів, благодійний ярмарок, виставка - продаж картин, смачні частування з 16.00.

Захід відбудеться за адресою м. Київ, Берестейський проспект (колишній Перемоги) 37, ЦКМ КПІ.

06 04 2023