Open menu

Доуніверситетська підготовка

Співпрацюєш з МАН? Бажаєш взяти участь у Всеукраїнській Олімпіаді з хімії? Ще не визначився з майбутньою професією? Просто зателефонуй і приходь!

З метою професійної орієнтації та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, хіміко-технологічний факультет проводить щорічні олімпіади з хімії для школярів, допомагає організувати науково-дослідницьку діяльність студентів МАН, а також запрошує на підготовчі курси до ЗНО.

Якщо Ви ще не визначились з майбутньою професією, - завітайте на факультет, поспілкуйтесь з викладачами, ознайомтесь з лабораторіями, або приходьте на День відкритих дверей. Організувати екскурсію Вам допоможе Воробйова Вікторія. Приходьте самі та запрошуйте друзів!

Дізнайтесь більше про історію КПІ ім. Ігоря Сікорського та його факультетів, їх традиціями та досягненнями; основні напрямки діяльності кафедр, які здійснюють підготовку фахівців з хімічних, екологічних та біотехнологічних спеціальностей, отримаєте обгрунтовані рекомендації щодо вибору майбутньої професії, ознайомтесь з перспективами працевлаштування після закінчення університету.

Олімпіада з хімії для вступників

Щороку хіміко-технологічний факультет бере участь в організації Олімпіади з хімії для вступників. Формат проведення Олімпіади може змінюватись відповідно до умов в країні. Питання стосовно Олімпіади можна поставити Лапінському Андрію Вікторовичу (+380976919368) або надіслати на електронну адресу andlapinskiy@gmail.com